Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąFinansowanie - oblicz ratę







Toyota Szczecin


TOYOTA Kozłowski
ul. Mieszka I 25b
71-007 Szczecin
www.toyotaszczecin.pl


Odwiedź Nas


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222

WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski

KIEROWNIK STACJI
Jarosław Turtoń
Tel. 506 102 371
turton@toyotaszczecin.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

Recepcja

Paula Ceran
Tel. 91 433 74 44
recepcja@toyotaszczecin.pl

Samochody Nowe
Tel. 91 433 74 44

Łukasz Wlizło
Dyrektor Działu Handlowego
Tel. 506 102 496
wlizlo@toyotaszczecin.pl

Maciej Kotowicz
Kierownik działu handlowego
Tel. 508 222 801
kotowicz@toyotaszczecin.pl


Wojciech Szczucki
Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
Tel. 515 051 560
szczucki@toyotaszczecin.pl



Bartosz Ociepa
Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
Tel. 798 750 750
ociepa@toyotaszczecin.pl


Jacek Góra
Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
Tel. 517 233 415
gora@toyotaszczecin.pl


Wojciech Szczucki
Doradca ds. sprzedaży flotowej
Tel. 515 051 560
szczucki@toyotaszczecin.pl


Mateusz Górski
Sprzedaż samochodów używanych

Tel. 91 433 74 44
Tel. 506 053 679
gorski@toyotaszczecin.pl
samochody używane
TOYOTY "od ręki"





KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Renata Druciarek
Dział Ubezpieczeń
Tel. 506 270 275
druciarek@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ SERWISU

Recepcja

Magdalena Kmieć

Tel. 91 433 73 89
kmiec@toyotaszczecin.pl


Arkadiusz Pytkowski
Doradca Serwisowy
Tel. 690 517 131
pytkowski@toyotaszczecin.pl

Wojciech Szadkowski
Doradca Serwisowy
Tel. 517 233 412
szadkowski@toyotaszczecin.pl


Mariusz Tomicki
Doradca Serwisowy
tel. 506 102 317
tomicki@toyotaszczecin.pl


 

 


DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY -
 naprawypowypadkowe@toyotaszczecin.pl

Paweł Gołąbek
Tel. 517 271 839
golabek@toyotaszczecin.pl

Sebastian Kadłubek
Tel. 506 227 291
kadlubek@toyotaszczecin.pl


DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Recepcja
Magdalena Kmieć

Tel. 91 433 74 47
124parts@toyota-polska.pl

Marcin Odej 
Tel. 506 609 954
odej@toyotaszczecin.pl

Paweł Gołąbek
Tel. 517 271 839
golabek@toyotaszczecin.pl

Dominik Gubarewicz
Tel. 506 609 954
gubarewicz@toyotaszczecin.pl



Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.