Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę



Toyota Szczecin


TOYOTA Kozłowski
ul. Mieszka I 25b
71-007 Szczecin
www.toyotaszczecin.pl

          


Odwiedź Nas

          


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222

WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski

DYREKTOR
Jarosław Turtoń
Tel. 506 102 371
turton@toyotaszczecin.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

Recepcja

Paula Ceran
Tel. 91 433 74 44
recepcja@toyotaszczecin.pl

Samochody Nowe
Tel. 91 433 74 44

 

Łukasz Wlizło

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Tel. 506 102 496
wlizlo@toyotaszczecin.pl

Maciej Kotowicz 
Kierownik działu handlowego
Tel. 508 222 801
kotowicz@toyotaszczecin.pl



      


Jacek Góra
Doradca ds. sprzedaży
samochodów nowych
Tel. 517 233 415
gora@toyotaszczecin.pl




Mateusz Górski
Sprzedaż samochodów używanych

Tel. 91 433 74 44
Tel. 506 053 679
gorski@toyotaszczecin.pl
samochody używane
TOYOTY "od ręki"


Michał Lewandowski 

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

tel.kom. 502 380 314

e-mail : m.lewandowski@toyotaszczecin.pl


Jarosław Grabczak

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

tel. kom. 690 341 853

e-mail: grabczak@toyotaszczecin.pl



Daniel Rynkiewicz 

Specjalista ds. sprzedaży flotowe

tel. 514 407 774

e-mail: rynkiewicz@toyotaszczecin.pl



KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Renata Druciarek
Dział Ubezpieczeń
Tel. 506 270 275
druciarek@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ SERWISU

Recepcja

Magdalena Żelazko

Tel. 91 433 73 89
kmiec@toyotaszczecin.pl


Arkadiusz Pytkowski
Doradca Serwisowy
Tel. 690 517 131
pytkowski@toyotaszczecin.pl

   

Wojciech Szadkowski
Kierownik warsztatu
Tel. 517 233 412
szadkowski@toyotaszczecin.pl



Mariusz Tomicki
Doradca Serwisowy
tel. 506 102 317
tomicki@toyotaszczecin.pl


 

 


DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY -
 naprawypowypadkowe@toyotaszczecin.pl

Bartosz Cywiński
Tel. 517 271 839
cywinski@toyotaszczecin.pl

   

Sebastian Kadłubek
Tel. 506 227 291
kadlubek@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW


Recepcja
Magdalena Kmieć

Tel. 91 433 74 47       
124parts@toyota-polska.pl


Krystian Godos              
Tel. 506 609 954
godos@toyotaszczecin.pl 

Mateusz Łazowik
Tel. 506 609 954
lazowik@toyotaszczecin.pl



Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia..

Zapewniają bezpieczeństwo na stronach Toyoty i podstawową funkcjonalność.

Ulepszają działanie usług, które oferujemy, umożliwiając analitykę, monitoring i poprawę wydajności.

Umożliwiają zapamiętywanie danych logowania oraz innych wyborów dokonywanych na stronie.

Zapamiętując odwiedzone strony pozwalają na lepiej dopasowane reklamy poza stroną Toyoty.