Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąFinansowanie - oblicz ratę







Toyota Szczecin


TOYOTA Kozłowski
ul. Mieszka I 25b
71-007 Szczecin
www.toyotaszczecin.pl


Odwiedź Nas


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222

WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski 

 

DZIAŁ HANDLOWY

Recepcja
Tel. 91 433 74 44
recepcja@toyotaszczecin.pl

Samochody Nowe
Tel. 91 433 74 44


Maciej Kotowicz
Kierownik działu handlowego
Tel. 508 222 801
kotowicz@toyotaszczecin.pl


Wojciech Szczucki
Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
Tel. 515 051 560
szczucki@toyotaszczecin.pl



Łukasz Wlizło
Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
Tel. 506 102 496
wlizlo@toyotaszczecin.pl


Jacek Góra
Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
Tel. 517 233 415
góra@toyotaszczecin.pl


Łukasz Wlizło
Doradca ds. sprzedaży flotowej
Tel. 506 102 496
wlizlo@toyotaszczecin.pl


Maciej Kotowicz
Sprzedaż samochodów używanych

Tel. 91 433 74 44
Tel. 506 053 679

samochody używane
TOYOTY "od ręki"






KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Renata Druciarek
Dział Ubezpieczeń
Tel. 506 270 275
druciarek@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ SERWISU

Recepcja

Tel. 91 433 73 89
124service@toyota.pl


Jarosław Turtoń
Kierownik stacji
Tel. 506 102 371
turton@toyotaszczecin.pl

Wojciech Szadkowski
Doradca Serwisowy
Tel. 517 233 412
szadkowski@toyotaszczecin.pl


Mariusz Tomicki
Doradca Serwisowy
tel. 506 102 317
tomicki@toyotaszczecin.pl


 

 


DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY -
 naprawypowypadkowe@toyotaszczecin.pl

Paweł Gołąbek
Tel. 517 271 839
golabek@toyotaszczecin.pl

Dorota Pawłowicz
Tel. 506 227 291
pawlowicz@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Recepcja
Paulina Zawistowska

Tel. 91 433 74 47
124parts@toyota.pl


Paweł Gołąbek
Tel. 517 271 839
golabek@toyotaszczecin.pl

Dominik Gubarewicz
Tel. 506 609 954
gubarewicz@toyotaszczecin.pl





Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.