Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę



Toyota Szczecin



TOYOTA Kozłowski
ul. Struga 17
70-777 Szczecin
www.toyotaszczecin.pl

          


Odwiedź Nas

          


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222


WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski



Recepcja
Katarzyna Więckowska
Tel. 91 420 07 00
sekretariat@toyotaszczecin.pl

 


DZIAŁ HANDLOWY

Samochody Nowe 

Tel. 91 464 41 60


Bartosz Ociepa
Kierownik działu handlowego
Tel. 798 750 750
ociepa@toyotaszczecin.pl


Piotr Kozłowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 506 102 478
Tel. 91 420 07 05
p.kozlowski@toyotaszczecin.pl

Grzegorz Stefanowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 519 679 839
Tel. 91 420 07 04
stefanowski@toyotaszczecin.pl

 

Iwona Jonda
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 517 614 599
Tel. 91 420 07 07
jonda@toyotaszczecin.pl

Michał Cisiuk
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 517 614 810
Tel. 91 420 07 06
m.cisiuk@toyotaszczecin.pl





KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Magdalena Kozłowska
Tel. 503 050 949
Tel. 91 420 07 09
m.kozlowska@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ SERWISU

Ewelina Batkiewicz
Administracja serwisu
Tel. 514 407 669
batkiewicz@toyotaszczecin.pl


Andrzej Sominka
p.o. Kierownika Serwisu
Tel. 506 607 968
Tel. 91 420 07 13
sominka@toyotaszczecin.pl


Marcin Rurarz
Doradca
Tel. 504 202 064
Tel. 91 420 07 14
rurarz@toyotaszczecin.pl

Paweł Kowalski
Doradca
Tel. 91 420 07 15
p.kowalski@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY


Patryk Perczak
Doradca Działu Blacharsko-Lakierniczego
Tel. 516 022 690
Tel. 91 420 07 18
szkody@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Marek Golian

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

Tel. 515 081 464
Tel. 91 420 07 19
024parts@toyota-polska.pl

Jarosław Czerkawski
Doradca Działu Części i Akcesoriów

Tel. 515 081 464
Tel. 91 420 07 20
Tel. 91 420 07 21

024parts@toyota-polska.pl

 

 

 

 

 

Dane rejestrowe:

KOZŁOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIELNOŚCIĄ SP. K.

UL. Mieszka I 25B, 71-007

Zarejestrowana w Sadzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie,

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego

NIP: 955-234-24-76, REGON: 321311869, nr KRS: 0000442540

Wysokość kapitału zakładowego: 3.000,00 PLN


Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK