Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę



Toyota Szczecin


TOYOTA Kozłowski
ul. Mieszka I 25b
71-007 Szczecin
www.toyotaszczecin.pl

          


Odwiedź Nas

          


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222

WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski

DYREKTOR
Jarosław Turtoń
Tel. 506 102 371
turton@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ HANDLOWY

Recepcja

Paula Ceran
Tel. 91 433 74 44
recepcja@toyotaszczecin.pl

Samochody Nowe
Tel. 91 433 74 44

 

Maciej Kotowicz 
Kierownik działu handlowego
Tel. 508 222 801
kotowicz@toyotaszczecin.pl

Jacek Góra
Doradca ds. sprzedaży 
samochodów nowych
Tel. 517 233 415
gora@toyotaszczecin.pl



Przemysław Borecki

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

Tel. 519 454 940 
borecki.handlowy@toyotaszczecin.pl

Daniel Darda 

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

Tel. 508 420 591 
darda@toyotaszczecin.pl



Michał Lewandowski 

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

tel.kom. 502 380 314

e-mail:
m.lewandowski@toyotaszczecin.pl


Jarosław Grabczak

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

tel. kom. 690 341 853

e-mail: grabczak@toyotaszczecin.pl

Mateusz Wołos
Sprzedaż samochodów używanych

Tel. 91 433 74 44
Tel. 512 910 440
wolos@toyotaszczecin.pl
samochody używane
TOYOTY "od ręki"

Mateusz Górski
Sprzedaż samochodów używanych

Tel. 91 433 74 44
Tel. 506 053 679
gorski@toyotaszczecin.pl
samochody używane
TOYOTY "od ręki"

 

 

Daniel Rynkiewicz 

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. 514 407 774

e-mail:
rynkiewicz@toyotaszczecin.pl

Przemysław Stanisławski

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. 512 834 450 

e-mail: 
stanislawski.flota@toyotaszczecin.pl




KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Renata Druciarek
Dział Ubezpieczeń
Tel. 506 270 275
druciarekkul124@toyotaszczecin.pl

Angelika Koczorowska
Dział Ubezpieczeń
Tel. 503 328 499 
koczorowskakul124@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ SERWISU


Arkadiusz Pytkowski
Doradca Serwisowy
Tel. 690 517 131
pytkowski@toyotaszczecin.pl

Wojciech Szadkowski
Kierownik warsztatu
Tel. 517 233 412
szadkowski@toyotaszczecin.pl



Mariusz Tomicki
Doradca Serwisowy
tel. 506 102 317
tomicki@toyotaszczecin.pl

Sławomir Michałowski
Doradca Serwisowy
tel. 789 271 181
michalowski@toyotaszczecin.pl





DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY -
 naprawypowypadkowe@toyotaszczecin.pl

Bartosz Cywiński
Tel. 517 271 839
cywinski@toyotaszczecin.pl

Katarzyna Laskowska
Tel. 506 228 311
laskowska@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW


Recepcja
Magdalena Kmieć

Tel. 91 433 74 47       
124parts@toyota-polska.pl


Krystian Godos              
Tel. 506 609 954
godos@toyotaszczecin.pl 

Mateusz Łazowik
Tel. 506 227 291
lazowik@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ FINANSOWY


Marlena Kreczmańska
Tel. 511 476 783 
kreczmanska@toyotaszczecin.pl 

Katarzyna Wasilewska
Tel. 511 476 783
wasilewska-kasa@toyotaszczecin.pl



Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK